Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesinde trilyonlar harcanarak uzun süre bakımsız ve atıl durumda olan Yaşam Parkla ilgili kamuoyunun baskısı Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’yi harekete geçirdi.

Birçok kez basında haber konusu olan ve en son da HÜDA Par Şanlıurfa İl Başkanı Emin Özaslan’ın Türkiye gündemine taşıdığı Köraköprü Yaşam Park, nihayet işlevlik kazandı. HÜDA Par Şanlıurfa İl Başkanı Emin Özaslan, yaşanan gelişmenin ardından Metin Baydilli’ye teşekkür etti.
Kamuoyu baskısına dayanamayan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, çocuklar için de böyle bir tesisi hizmete sunmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti. 
Baydilli “Yaşam parkımızda yeni bir kafemiz de açıldı, spor tesislerinin de açılmasıyla birlikte parkımız tamamen faaliyete geçti diyebiliriz. Yaşam park artık yaşanılabilecek, zaman geçirilebilecek bir alan haline geldi. Tüm vatandaşlarımızı ve genç kardeşlerimizi yaşam parka ve tesislerimize bekliyorum. Tesislerimiz tüm hemşerilerimize hayırlı, uğurlu olsun” diye konuştu. 

Şanlıurfa’da Sokak Köpekleri Tehlike Saçmaya Devem Ediyor Şanlıurfa’da Sokak Köpekleri Tehlike Saçmaya Devem Ediyor

Başkan Baydilli tesis ziyaretinde kursiyer çocukların velileriyle de bir süre sohbet ederken, onların talep ve önerilerini dinleyip not aldı.