Baydilli, Kurban Bayramı öncesi temizlik işleri personeli ile bir araya gelerek bayram süresince yapılacak çalışmalar ile ilgili toplantı gerçekleştirdi.

Karaköprü Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri bayram öncesi tüm hazırlıklarını yaparken, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli de personelle bir araya gelerek koordinasyon toplantısı gerçekleştirdi. Başkan Baydilli bayram boyunca özellikle temizlik konusunda hiçbir sıkıntı yaşanmaması ve vatandaşlardan şikâyet gelmeden tüm kesim yerlerinin anında temizlenmesi için personeli uyardı.

Başkan Baydilli, bayramda temizlik işleri ve zabıta ekiplerinin her an sahada olacağını ifade ederek bu anlamda sıkıntı yaşamamak için koordinasyon toplantısı gerçekleştirdiklerini dile getirdi.

Başkan Baydilli, “Temizlik işleri personelimiz gerçekten sahada özverili bir şekilde çalışarak yüzümüzü ak ediyor. Kurban Bayramı’nda da her sene olduğu gibi tüm ekiplerimiz sahada olacak ve bir sıkıntı yaşanmasının önüne geçecek. Kurban kesim yerlerimizde anında temizlik yapıp koku oluşmasını engelleyeceğiz.

Urfa'da Düğünler Silahsız Olmuyor! Urfa'da Düğünler Silahsız Olmuyor!

Bunun dışında da bayram süresince teyakkuzda olacağız ve inşallah bu bayramı da sorun yaşanmadan selametle tamamlayacağız. Özveriyle çalışan tüm personelimize ilçemiz adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Öte yandan Başkan Baydilli vatandaşların sağlık açısından kurban kesim alanları dışında bir yerde kurban kesimi yapmaması ricasında bulunarak sadece belirlenen kesim yerlerinde kesim yapılmasını istedi.