Karaköprü'de Öğretmenler Günü Unutulmadı

Karaköprü Belediyesi Öğretmenler gününde Bahçeşehir Kolejiyle birlikte yaptığı programda öğretmenlerin gününü kutladı.

23-11-2018 13:43

Sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında toplumun her kesimiyle ilgilenen Karaköprü Belediyesi öğretmenler gününde ilçede görev yapan öğretmenleri de unutmayarak günlerini kutladı. Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli'nin eşi Güler Baydilli ve Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı Celal Şeker ilçedeki okulları ziyaret ederek öğretmenlerin gününü kutladılar ve karanfil hediye ettiler.
 
Öğretmenlerle bir süre sohbet eden Başkan Metin Baydilli'nin eşi Güler Baydilli ve Belediye Başkan Yardımcısı Celal Şeker öğretmenlerin taleplerini ve sorunlarını dinlediler.
 
Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli'nin eşi Güler Baydilli, toplumun inşasında önemli yeri olan öğretmenleri her zaman hatırlamak gerektiğini ifade ederek bu güzel günde Karaköprü'deki öğretmenlerle bir araya gelmek istediklerini kaydetti.
 
Güler Baydilli, "Öğretmenlerimiz çocuklarımızın, gençlerin geleceğe hazırlanmasında en önemli yol göstericilerdendir. Gerektiğinde kendi hayatından fedakarlıklar yaparak öğrencilerinin en iyi şekilde eğitim alması ve hayata hazırlanması için çaba gösteriyorlar. Ben tüm öğretmenlerimizin gününü kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum" diye konuştu.
 
Ziyaretlerde Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli'nin eşi Güler Baydilli ve Başkan Yardımcısı Celal Şeker öğretmenlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.
 

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.