Vali Ayhan 10 Ölü 16 Bina Çöktü Vali Ayhan 10 Ölü 16 Bina Çöktü

Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesinde Büyükşehir Belediyesi, şaka gibi bir kavşak yaptı. Kavşağı gören Karaköprüler” Açılışının yapılmasını heyecanla bekliyoruz” dedi.
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı Karaköprü İlçesi Atakent Mahallesi'nde bir kavşak yaptı. Alay konusu olan kavşak için açılışın yapılıp yapmayacağı merak konusu oldu.

”Bu kavşaktan geçerken aman dikkat edin” sözlerinin havada uçuştuğu Karaköprü, Şanlıurfa’nın en modern ilçesi olarak biliniyor. Şanlıurfa’nın kalburüstü bütün tanınmış simaları, siyasetçileri ve belediye başkanları Karaköprü’de ikamet ediyor.

KARAKÖPRÜLERİN YORUMU!

Karaköprülü İbrahim Taşyürek'in yorumu "Benim evin sokağı 1, 2 yıl önce de böyle kavşak yapım çalışması yapıldığı günün akşamı kaza oldu arabanın bitanesi kavşağın içine girdi taşların içine. Güzel bir şehirde yaşıyoruz abee loooooo kafayı yorma looooooo seçim zamanı gelirler ziyarete bizi."şeklinde olurken Ergün Yetkin "Buna benzer birde üçgen var. 35 ten Badilliya giderken sol da. Oda ucgenden çok her şeye benziyor." ifadelerini kullandı.