27-Ekim-2021 - Çarşamba

Kaşmer Dağı Projesi Hakkında Önemli Açıklamalar

Kaşmer Dağı'nın imara açılmasına ilişkin düzenlenen basın açıklamasında konuşan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Nihat Kılıç, Kaşmer Dağının imara açılmasından dolayı sosyal medya üzerinden algı operasyonlarının yapıldığını belirterek, bu p..

10-10-2018 12:24

Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından alınan kararla imara açılan Kaşmer Dağı'yla ilgili iddiaların ardı arkası kesilmedi. Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’nin şehir dışında olması münasebetiyle basın açıklamasını yapan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Nihat Kılıç, Söz konusu alanla ilgili sosyla medya üzerinde algı operasyonu yapıldığına dikkat çekerek, arsa baronlarına bu alanı yedirmeyeceklerini söyledi. Kılıç ayrıca söz konusu alanın halkın malı olduğunu ve belediye meclisi olarak burayı kurtardıklarını da belirtti.
Projenin altında Cumuhurbaşkanı Erdoğan’ın da imzası olduğıunu vurgulayan Kılıç,” Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın kararı doğrultusunda yapıldı ve muhalefetiyle birlikte oy birliği ile kabul edildi” dedi.
 

İbrahim COŞKUNER              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.