16-Ocak-2021 - Cumartesi

Kaymakam, Sahada Denetime Çıktı

Hilvan Kaymakamı Coşkun Doğan Hilvan Özveren yolunda uygulama faaliyetinde bulunan jandarma ekiplerini denetledi. Ayrıca, Kaymakam vatandaşlarla sohbet etti.

13-01-2021 23:21

Hilvan’ın merkez ve kırsal mahallelerinde sık sık denetlemeye çıkan kaymakam Coşkun Doğan, özellikle koronavirus sürecinde alınan kararların ve tedbirlerin tam anlamıyla uygulanması için sahada oldu. Özellikle koronavirus salgınının daha fazla yayılmaması noktasında denetimleri sıkı tutan kaymakam Coşkun Doğan, sahada personel ile birlikte çalıştı.
Özveren kırsalında jandarma ekipleri tarafından yapılan uygulamada hazır bulunan kaymakam Coşkun Doğan, yoldan geçen vatandaşlar ile yakından ilgilendi.
Denetleme ile ilgili açıklama yapan Hilvan Kaymakamlığı, “Kaymakamımız Sayın Coşkun Doğan, Özveren Yolu üzerinde uygulama yapan Jandarma Personelimizi denetleyerek yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.Vatandaşlarımızla sohbet eden Kaymakamımız, Koronavirüs ve Trafik Kurallarına uyma konusunda kendilerine uyarıda bulundu.” ifadelerine yer verdi.

Zeki Altundağ              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.