Başkan Beyazgül, sosyal medya hesabından, Kızılay (Sarayönü) Meydanının gecesiyle, gündüzüyle Şanlıurfalılara huzur veren bir mekan olduğunu paylaştı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Şanlıurfa’ya hak ettiği değişimi, dönüşümü yaşatmaya kararlı. Bu kararlılığını Şanlıurfa’nın 3 noktasına 3 inci takmasıyla gösteren Başkan Beyazgül, Kızılkoyun’daki, eski Belediye Binasının yerine ve Kızılay Meydanına yaptığı dokunuşlara bu şehre hak ettiği değişimi, dönüşümü yaşatıyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, sosyal medya hesabından, Kızılay (Sarayönü) Meydanının gecesiyle, gündüzüyle Şanlıurfalılara huzur veren bir mekan olduğunu paylaştı.

KIZILAY MEYDANI VATANDAŞIN YENİ UĞRAK NOKTASI OLDU

Işıklandırma ve modern sulama sistemiyle farklı bir görünüme kazanan Kızılay Meydanı, Belediye Çay Bahçesi ve Kızılkoyun Bahçesinden sonra vatandaşların yeni bir uğrak noktası olmaya başladı.

BAŞKAN BEYAZGÜL: ZOR DENİLEN PROJELERİ TAMAMLADI

Bu arada Kızılay (Sarayönü) Meydanı için toplamda 156 yapıyı kamulaştıran Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi çalışmalarını etap etap tamamladı. ŞUTSO binası, Belediye Eski Hizmet Binası, Kızılay Binası, Kültür ve Turizm Yolu, Asya ve Osmanlı Mahallesi, Kızılkoyun Nekropol alanında yaptığı çalışmalarla zor denilenleri başaran Başkan Zeynel Abidin Beyazgül Şanlıurfa’ya nefes aldıracak hizmetlerini sürdürüyor. 

Bahar, Toprağa Verildi Kardeşi Cezaevine Gönderildi Bahar, Toprağa Verildi Kardeşi Cezaevine Gönderildi

BEYAZGÜL: URFA BİZİM GELİNLİK KIZIMIZ GİBİ BİR ŞEHİR

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, bir süre önce Urfadasın haber sitesine yaptığı açıklamada Başkan Beyazgül, “Urfa bizim gelinlik kızımız gibi bir şehir. Bu şehre inciler takacağız gerdanlıklar takacağız.” demişti ve Urfa’ya taktığı incileri sıralamıştı.