Meclis Üyesi İzol'dan Bucak ve Siverek'e Teşekkür

31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde vatandaşın oyları ile meclise girmeye hak kazanan isimlerden biri olan CHP Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Abdurrahman İzol, Fatih Mehmet Bucak’a kendisine desteklerinden ötürü teşekkürlerini iletti.  

03-04-2019 20:32

Haber: İbrahim Coşkuner/ URFADASIN.COM

CHP Fatih Mehmet Bucak ile Siverek’te tarihi bir sonuç elde etti. Bugüne kadar görülmemiş en yüksek oyu alan CHP, Siverek Belediye Meclisinde 5 kişinin yer almasını sağladı. CHP’nin Siverek’ten  Büyükşehir Belediye meclisi adına tek temsilcisi olan Abdurrahman İzol, alınan muhteşem başarı sonrası kendisine destek olan ve buralara gelmesinde en büyük destekçisi olan Fatih Mehmet Bucak’a teşekkürlerini iletti.

Konu ile ilgili bazı açıklamalarda bulunan İzol, “ Siverek halkımıza bize destek veren seçmenlerimize çok teşekkür ederim. Adayımız her zaman bizimle ve biz CHP olarak onunlayız. Biz her zaman kendi partimiz için iktidarız. Bize destek veren tüm insanımıza teşekkürlerimi sunar ve saygılarımı iletirim. Biz CHP olarak kapımız herkese açık. Adayımız sayın Fatih Mehmet Bucak’a çok teşekkür ediyoruz. Bizimle olduğu için onur ve gurur duyuyoruz. Teşekkür ederim Siverek halkı teşekkür ederim tüm destekçilerimize” ifadelerini kullandı.

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.