AK Parti Cevheri, esnaf gezisini Urfadasın habere değerlendirdi ”Esnafımızın büyük bir teveccühüyle karşılaştık. Sağ olsunlar bizi bağırlarına basıyorlar” dedi

Şanlıurfa tarihi çarşılar bölgesinde esnaf ziyareti yapan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, urfadasın haber sitesine değerlendirmelerde bulundu.

"ESNAFIMIZIN BÜYÜK BİR TEVECCÜHÜYLE KARŞILAŞTIK"

“Pardon Bu Hangi Kuyruğun Sırası?” “Pardon Bu Hangi Kuyruğun Sırası?”

Meclisin 1 Temmuz’da tatile girdiği tarihten bu yana her gün milletle beraber olduklarını hem esnaf hem sanayici hem iş insanlarıyla bir araya geldiklerini dile getiren AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, açıklamalarını şöyle sürdürdü; “Görüşmeler ve istişareler yapıyoruz. Bugün de aşağı çarşıda memleketimizin kalbi olan Urfa siyasetinin yönetildiği kunduracılar esnafıyla beraber olduk. Esnafımızın büyük bir teveccühüyle karşılaştık sağ olsunlar bizi bağırlarına basıyorlar. Zaman zaman özellikle bir takım sorunlar olmuş olsa da bunları bize iletiyorlar.

ESNAF NE GİBİ SIKINTILARI DİLE GETİRDİ?

Belediyeyle ilgili turizmle ilgili imar ilgili sıkıntılarını dile getiriyorlar. Biz de yapılabilecek çözülecek bir sorun varsa gerek büyükşehir belediye başkanımız gerek ilçe belediye başkanlarımızla istişare ederek çözüyoruz. 

"OTELLERİMİZDE BOŞ YER YOK"

Ben Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili olarak bizi bağırlarına basan teveccüh gösteren Şanlıurfalı hemşerilerime kardeşlerime sonsuz teşekkür ediyorum. Bugün de esnafımızla beraberiz. Malum bu sezon Temmuz Ağustos döneminde Urfa’nın çok sıcak olmasına rağmen özellikle turizm noktasında tüm otellerimiz rezerve edilmiş. Otellerimizde boş yer yok.

"İSLAM ÜLKELERİ TURİZM BAŞKENTİ SEÇİLMEMİZ ÇOK ÖNEMLİ BİR ADIM"

Şanlıurfa’nın 2022 İslam ülkeleri başkenti seçilmiş olması da bizim açımızdan çok önemli bir adım. Bir avantaj. Biz belediyelerimiz, milletvekillerimiz Şanlıurfa’yı hem 2022 hem de bundan sonraki süreçlere iyi hazırlamamız gerekiyor. Ben bu imkanı verdiğiniz için sizlere de çok teşekkür ediyorum. Sizin vasıtanızla Şanlıurfalı hemşerilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum”