20-Mayıs-2019 - Pazartesi

Motosikleti Çalınan Engelli Gence Yeni Motosiklet alındı

Engelli Ömer Yüksel’e ait motosiklet vicdansız hırsızlar tarafından çalınmıştı. Urfadasin.com tarafından komuoyuna duyurulan bu olaya yetkililer sessiz kalmayarak Yüksel’e motosiklet hediye etti.

20-11-2018 14:33

Haber: Hasan RAY / Urfadasın.com

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde ikamet eden Ömer Yüksel adlı engelli gence ait engelli motosiklet hırsızlar tarafından çalınmıştı. Motosikletinimn bulunması adına basın yoluna başvuran Yüksel Urfadasin.com ile iletişime geçmişti. Biz de Urfadasin.com olarak Yüksel’i sitemizde haber konusu yaparak yeni br motosiklete kavuşması için ön ayak olduk. Çalınan Motosikletini bulamayan Yüksel’e Haliliye Vakfı tarafından yeni bir motosiklet hediye edildi.

Çözüm temelli yayımcılığın meyvelerini aldık

Kurulduğu günden bu yana halka hizmet temelli yayım yapan Urfadasin.com, yaptığı haberler ile bir çok sorunun çözümü noktasında görev aldı ve alamaya da devam ediyor. Kent haberlerinde siyasi haberlere kadar Şanlıurfa’da etkisi hissedilen sayılı siteler arasında olan Urfadasin.com motosikleti çalınan engelli vatandaş Ömer Yüksel’in sesini kamuoyuna duyurmuştu. Bu sese kulak veren yetkililer Yüksel’e yeni bir motosiklet hediye etti.

Urfadasin.com’a teşekkür ediyorum

Konuyla ilgili Urfadasin.com’a teşekkür eden Ömer Yüksel, Motosikletim çalındığı zaman da söylediğim gibi; bu motosiklet benim elim ayağımdı. O hırsızlar sadece bir demir parçası çalmadılar; benim elimş ayağımı çaldılar. Ancak sizlerin sayesinde yetkililer benim sesime kulak verdiler. Şimdi tekrardan elime ayağıma kavuştum. Emeği geçen bütün yetkililere teşekkür ediyorum. Urfadasin.com haber merkezine de özellikle teşekkür ediyorum” dedi.
 

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.