Ankara'da bir eğlence mekanında istek şarkının sözlerini bilmediği için dövülerek öldürülen müzisyen Onur Şener'in ölümüne sanatçılar sessiz kalmadı. 

İki çocuk babası Şener'in katledilmesine meslektaşlarından Şanlıurfalı sanatçı Münevver Özdemir, sosyal medya hesaplarında tepki gösterdi. 

Münevver Özdemir tepkisinde şu ifadeleri kullandı; “Müzikli mekânlarda sigortasız, üç otuz yevmiyelerle ailesini geçindirmeye çalışan müzisyenlerden sadece biriydi Onur Şener. Bir istek şarkıyı bilmediği için canından oldu. Dilerim katilleri o iki yetim evladının ahından kurtulamazlar”

Temiz Toplum Federasyonu Urfa Başkanı Dirier, Çalışmalarını Anlattı Temiz Toplum Federasyonu Urfa Başkanı Dirier, Çalışmalarını Anlattı

Bu arada Ankara’nın Çankaya ilçesinin Çayyolu semtindeki bir eğlence mekanına gelen grup, o sırada sahnede olan Müzisyen Onur Şener’den istek parça istedi. Şarkıyı bilmediğini belirten Şener ile tartışmaya başlayan grup, mekanının kapanmasının ardından işyerinden çıkan Onur Şener’e saldırdı. Hastaneye kaldırılan Şener, tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.