Urfa'da evlerinin bahçesinde oturan baba ile oğlu önce otomobille ezilmeye çalışıldı sonra da sopalarla darp edildi Olayının dehşet anlarını urfadasın'a anlattı

Olay Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesine bağlıl Ekinyazı köyünde 4 Eylül’de yaşandı. İddiaya göre ilk olay 3 Eylül’de komşu köy olan Güneren’de başladı. Ekinyazılı İ.Ç.  komşu köy Güneren’de akrabasında kaldığı sıra sırada saldırıya uğradı. İ.Ç.’ye saldıranların arasına girip kavgayı ayırmaya çalışan komşusu Mustafa Dağ, bir gün sora Ekinyazı köyündeki evinin bahçesinde oğlu ile otururken hiç tanımadığı 3 gencin saldırısına uğradı. 

KAFASINA 12 DİKİŞ ATILDI

Mustafa Dağ ve oğlunun üzerine önce otomobili sürüp ezmeye çalışan yüzleri maskeli gençler, daha sonra arabadan inip sopalarla saldırdı. Maskeli gençlerin geldikleri araçla kaçmasının ardından olay yerine çağrılan ambulans ile Akçakale'de sorun yaşanır gerekçesiyle Harran Devlet Hastanesi'ne kaldırılan 5 çocuk babası Mustafa Dağ'ın kafasına 12 dikiş atıldı. 

JANDARMAYA GİDİP ŞİKAYETÇİ OLDU, ADLİYEYE GİDİP SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Akçakale’de Zirai İlaç satan bir esnaf olan Mustafa Dağ, hastaneden aldığı darp raporu ve olay yerindeki güvenlik kamera görüntüleriyle birlikte Akçakale İlçe Jandarma Komutanlığına ve Akçakale Adliyesi’ne giderek saldırganlar hakkında şikayetçi oldu.

HUSUMETLİM YOK! BU OLAYI NEDEN YAŞADIM HENÜZ ANLAMIŞ DEĞİLİM

Yaşadıkları dehşet anlarını Urfadasın habere anlatan Mustafa Dağ, “Bana saldıranları tanımıyorum. Sadece bir tahmin yürütebiliyorum. Benimle aralarında hiçbir husumetleri yok. Bir gün önce komşum Güneren köyünde kavga ederken ben de araya girip kavgayı ayırmaya çalıştım. Bir gün sonra da bu olay başıma geldi. 

Viranşehir’de Silahlar Patladı: 1 Ölü Viranşehir’de Silahlar Patladı: 1 Ölü

Trafik kazası olsa neyse diyeceğim. Bir tartışma sonrası çıkan ani bir kavgada bunu yaşasam hadi neyse diyeceğim. Ortada bir şey yok. Benim hiç kimseyle bir husumetim de yok. Ben böyle bir saldırıyı beklemiyordum.

BU OLAYDAN SONRA 13 YAŞINDAKİ OĞLUM HAFIZA KAYBI YAŞADI 

Yaşadığımız dehşet anlarından sonra ortaokula giden 13 yaşındaki oğlum Mahmut’un psikolojisi bozuldu. Hafızasını kaybetti. Allah’tan o an yanımızda oturan 2 yaşındaki oğlum 3-5 dakika önce annesinin yanına gitmişti.  Eğer o çocuğum o an orada olsaydı ölmüştü. 

JANDARMA HER GÜN EVİMİN ETRAFINDA NÖBET TUTUYOR

Failler henüz yakalanmadı. Avukat tuttum dava açtım. Şimdi can güvenliğim tehlikede diye jandarma her gün burada nöbet tutuyor. ”ifadelerini kullandı.