12-Haziran-2021 - Cumartesi

Niyazi Yanmaz: İşe Girmenin Yolu AK Partili Olmaktan Geçiyor

Şanlıurfa'da Saadet Partisi İl Başkanı olduğu 2017 yılında iyi bir sinerji yakalayan son yerel seçimlerde de bunu zirveye taşıyan Niyazi Yanmaz'ın son 8 aydır performansında düşüş olması dikkat çekiyor. Yanmaz, bu sıralar Saadet Partisini yeniden canlandırıyor..

07-05-2021 10:47

Saadet Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Niyazi Yanmaz, son zamanlarda tartışma konusu olan belediyelere ve kurumlara işe girmenin yolunun AK Partili olmaktan geçtiğini söyledi.  

ÇOK İNSAN GELİP BANA ANLATTI

Şanlıurfa’da işsiz bir gencin AK Parti Gençlik kollarına gidip gelmeye başladıktan sonra nasıl işe girdiğini gencin babasından dinlediğini ifade eden Saadet Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Niyazi Yanmaz, “Çok insan bana ifade etti; ’Ben çocuğumu AK Parti’nin Gençlik Kollarına gönderiyorum. Belki bir süre sonra partide tanırlar onu ve bir süre sonra iş sahibi olur. Hakikaten de sonra iş sahibi oldu. Ben çocuğumu ve kendim bu yüzden AK Partiye gittim’ bunu bana anlattılar.”dedi.

BÜTÜN BELEDİYE ŞİRKETLERİNİN YÖNETİM KURULLARINA HEP PARTİLİLER YERLEŞTİRİLMİŞ 

Bütün belediye şirketlerinin yönetim kurullarına hep partililerin geldiğinin altını çizen Saadet Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Niyazi Yanmaz,  “Belediye bir yere bir yatırım yapıyor. Bütün belediye şirketlerinin yönetim kurullarına hep partilileri gelmiş. Alınan işçiler hep partililer. Yandaşlar. “ifadelerini kullandı.

BİZ KİMSEYİ DE SUÇLAMIYORUZ 

Saadet Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Niyazi Yanmaz yukarıdaki cümleleri kurmasının yanı sıra  “Belediye bir yere bir yatırım yapıyor. Hemen altında bir bit yeniği aranıyor. Doğrumu yapıyor, yanlış mı yapıyor. Bir denetleme yok. Bir şeffaflık yok. Biz kimseyi de suçlamıyoruz.” Bu cümleleri kullanması ise dikkat çekiyor.

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.