Organik Süt Ürünleri Sizleri Bekliyor

Emmoş Bucak Süt ve Süt ürünleri tüm doğallığıyla sofralarınızdaki yerini almaya hazır.

28-11-2018 12:40

Gıda güvenliğinin sıkça tartışıldığı bu günlerde doğal ürün bulmak neredeyse imkansız hale geldi. Tamamen organik olarak üretilen ürünlerin bulunduğu sayılı adresler var. Bu adreslerden biri de Emmoş Bucak Süt ve Süt Ürünleri olarak karşımıza çıkıyor. Emmoş Bucak Süt ve Süt Ürünleri Şanlıurfa’da çiftliğinde tamamen doğal ve sağlıklı şartlarda üretilen süt ve süt ürünlerini sofralarınıza sunuyor.
Tamamen doğal ve ev yapımı
Şanlıurfa’nın köklü kuruluşlarından olan Emmoş Bucak Süt ve Süt Ürünleri Çiftliği sofralarınıza daha sağlıklı ve daha doğal ürünler sunmak adına çalışıyor. Tamamen doğal ve organik olan ev yapımı ürünlerini değerli müşterilerine sunmak için üreten Emmoş Bucak Süt ve Süt Ürünleri Çiftliği kalitede ödün vermiyor. Emmoş Bucak Süt ve Süt Ürünleri mağazalarında sizleri bekliyor.
Geniş ürün yelpazesi
Geniş bir ürün yelpazesinde hizmet veren Emmoş Bucak Süt ve Süt Ürünleri arasında Günlük olarak üretilen, inek sütü, taze peynir, manda yoğurdu, köy yumurtası, ev yapımı nar pekmezi bulunuyor. Ürünlerinin tamamının ev yapımı olmasından dolayı Şanlıurfalıların her zaman ilk tercihi olan Emmoş Bucak Süt ve Süt Ürünleri Abide Kavşağı Avşaroğlu Petrol içinde sizleri bekliyor. 
İletişim Numarası:
0414 313 12 21

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.