Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, akülü sandalye talebinde bulunan Ahmet Boçgün'ün talebini geri çevirmeyerek, akülü sandalyesini teslim etti.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, köy köy hane hane ziyaretleri kapsamında kendisine yöneltilen istek ve önerileri çözüme kavuşturmaya devam ediyor. 

Harran ilçesinde çocuk, kadın, yaşlı demeden herkesin talebini dinleyip, çözüme kavuşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Özyavuz; Her insanın yaşamı kadar engelli bireylerin hayatı ve istekleri de önemlidir.

Fırat'ı Siyanüre Boğan Madenin Faaliyeti Durduruldu Fırat'ı Siyanüre Boğan Madenin Faaliyeti Durduruldu

Unutmayalım ki engellilik birey ve ailesi için zorlu yaşam koşullarını beraberinde getirmekte ve onların yaşadığı sorunlarla baş etmeleri sürecinde bizlere görevler düşmektedir.

Nasıl ki bir tohumu toprağa emanet ediyorsak, engelli bireylerimizde toplumun her bir ferdine emanettir. Bu kapsamda engelli bireylerin toplumda yalnızlaşmasını önlemek için onların yanında olmaya devam edeceğiz. Bugünde Minare mahallemizde ikamet eden Ahmet Boçgün amcamıza akülü sandalyesini teslim ettik.

Cenab-ı Allah Ahmet amca gibi şifa bekleyen tüm hastalarımıza şafi ismiyle şifa versin. İfadelerini kullandı.