Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesi Hızmalı Mahallesinde bulunan Rahmet Derneği Başkanı Mehmet Doğan ile görüşen Urfadasın haber sitesi, çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Şanlıurfa Ceza İnfaz Kurumları Kampüsünün Atık Suyu İle İlgili Açıklama Şanlıurfa Ceza İnfaz Kurumları Kampüsünün Atık Suyu İle İlgili Açıklama

Şanlıurfa Rahmet Derneği Başkanı Mehmet Doğan, Urfadasın haber sitesine yaptığı açıklamada “2017 yılından beri hem yerelde hem de bölgesel yardımlar yapıyoruz. İhtiyaç sahibi ailelerin yardımına koşuyor, yardımcı oluyoruz.

Ağırlıklı olarak ilgilendiğimiz ailelerimiz ise çocuklu ve zor durumda olan ailelerimiz. Yardımlarımız daha çok çocuklara yönelik. Kırtasiye malzemeleri, kış geldiğinde n dolayı bot ve mont yardımı, yakacak yardımı, soba yardımı ve gıda yardımında bulunuyoruz. Sadece Şanlıurfa’da değil afet bölgelerinde de ihtiyaç sahibi alilerimize mağdur ailelerimize yardımcı oluyoruz.

Şanlıurfa Rahmet Derneği olarak 5 yıldan beridir tüm ailelerin tekrar ihtiyaç sahibi olamamaları için projeler hazırlıyoruz. Bunu da hayata geçirmeye çalışıyoruz. Bizim bu çalışmalarımız sırasında kamu kurumlarından destekler alıyoruz. Yerelde devletimizin bize verdiği desteklerle proje geliştiriyoruz.

İş birliği yaptığımız partner kuruluşlarımızda var tabi ki. Şanlıurfa Rahmet Derneği denildiğinde akıllara şu gelmeli; Nerede bir ihtiyaç sahibi varsa zor durumda kalmış ailelere destek olacaktır. Bu konuda bize destek veren herkese çok teşekkür ediyoruz. urfadasın.com ve yöneticilerine çok teşekkür ediyoruz saygılar hürmetler.”    (Lütfü AYDIN'ın Haberi)