Şanlıurfa’da Rent a Car’cılar yeni yerlerine taşınmasıyla birlikte kentte bazı noktalarda park sorunlarını da ortadan kaldırdı.

Şanlıurfa kent merkezinde farklı noktalarda bulunan oto kiralamacılarının sayılarının son günlerde artması park sorununu da beraberinde getiriyordu.  Kent merkezinde farklı noktalarda bulunan oto kiralamacılar kendi aralarında bir araya gelerek girişimler sonucu bir arada toplandı.

Paşabağı mahallesi ŞUTİM içinde bulunan Rent a Carcılar Şanlıurfa Dernek Başkanı İsmail Tumbuloğlu: “Şanlıurfa oto kiralamacılar sitesi, Şanlıurfa’da bir ilki başararak Şanlıurfa’ya oto kiralamacılar sitesini kurduk. Bu site kurulsun bu sitenin çok fazla faydası var emniyet zafiyetini ortadan kaldırıyor esnafın dağınık olmamasını sağlıyor. Şuanda bizim sitemizde bulunan 96 iş yerinin oto kiralamacı esnaflarımız dürüst ve namuslu şekilde çalışıyorlar bu işin hakkını vermeye çalışıyorlar biz burada düzeni sağlamak için fedakârlıkları yapıyoruz burası Türkiye’de ilk olan proje bu projeye esnaf olarak sahip çıkmamız lazım hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Araç Sahiplerini Üzecek Haber Matrah Limiti Değişti! Araç Sahiplerini Üzecek Haber Matrah Limiti Değişti!