Sabahattin Cevheri Pazar Esnafını Ziyaret Etti

Saadet partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sabahattin Cevheri Pazar esnafını ziyaret etti. 

10-03-2019 15:22

Saadet Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sabahattin Cevheri, Şıracılar Pazarı, Oduncular Sitesi, Toptancılar Sitesi ve Spot Pazarı esnafıyla bir araya geldi.


Eşit olan başkan seçilecek
Esnafın yoğun ilgisi ile karşılaşan Cevheri, kendisine sorulan bütün sorulara tek tek cevap verdi. Cevheri, "Çaldığımız her kapıdan sıktığımız her elden destek sözleri alıyoruz. İnşallah 31 Mart gecesi Şanlıurfa’da herkese eşit mesafede olan bir başkan seçilecek” şeklinde konuştu.

Sorunu çözeceğiz
Oduncular pazarının uzun yıllardır süregelen yerinin taşınması sorununun çözümü için gereken çalışmanın yapılacağını ifade eden Sabahattin Cevheri, “Oduncu Pazarı, otom alım satımların şehir merkezinde olması sıkıntılara neden oluyor. İnşallah el birliği ile beraber çalışarak buralardaki sorunları çözeceğiz. Burası artık şehrin göbeği oldu. Siz hiç merak etmeyin bunu çözeceğiz" ifadelerini kullandı. 
Sabahattin Cevheri Pazar Esnafını Ziyaret Etti

Birlikte kuracağız
Oduncular sitesinin şehir dışına taşınıp orada faaliyet göstermesi gerektiğini dile getiren Cevheri, “Normalde Oduncular Sitesinin şehir dışına taşınması gerekiyor. Daha geniş caddeleri olan bir site olması gerekiyor. Tırların ve kamyonların rahat girip çıkması gerekiyor. Daha rahat bir şekilde çalışabileceğiniz bir siteyi başkanlarınızla sizinle birlikte oturup konuşup kuracağız” diye konuştu. 

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.