Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Doç. Dr. Zülfikar Akelma bayramın ikinci günü memleketi Şanlıurfa da Hastaneleri ziyaret ederek sağlık çalışanlar bayramlaştı

Gözden kaçırmayın

Günde 10-12 Adet Tüketirseniz Günde 10-12 Adet Tüketirseniz

Genel Müdür Bayramda Hastane Hastane dolaştı

Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Doç. Dr. Zülfikar Akelma bayramın birinci günü memleketi Şanlıurfa da Hastaneleri ziyaret ederek koronavirüs ile mücadelede gösterdikleri özveri ve gayret ile tüm dünyaya örnek olan sağlık çalışanlarına teşekkür ederek bayramlaştı.

Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Doç. Dr. Zülfikar Akelma ya  Şanlıurfa il Sağlık Müdürü Prof.Dr. Mehmet Gülüm, Kamu Hastane Hizmetleri Başkanı Ögr.Üyesi Dr.Faruk Günak, Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Rıfat Kemal Aydın, Destek Hizmetleri Başkanı Halil Beyazkendir,Personel Hizmetleri Başkanı İbrahim Demir, Koordinatör Nazif Pakır,Basın İletişim Koordinatörü Ahmet Zeki Güler ile  birlikte Ramazan Bayramı vesilesiyle Siverek Devlet Hastanesi, Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Şanlıurfa  Eğitim Araştırma Hastanesi ve Balıklıgöl Devlet hastanelerini ziyaret etti.

Hastanelerde sunulan sağlık hizmetleri hakkında Hastane yöneticileri ve İl Sağlık Müdürü Prof.Dr. Mehmet Gülüm den bilgi aldı.

Genel Müdür Doç. Dr. Zülfikar Akelma Acil servis ve yataklı birimlerde görev yapan Sağlık çalışanlarını ziyaret ederek sohbet etti ve bayramlarını tebrik etti. Çocuk İmmünoloji ve Alerji Hastalıkları uzmanı olan Akelma, Çocuk hastaların Anne ve babalarından çocukların rahatsızlıkları ile ilgili bilgi alması, ilgilenmesi ve verilen tedavilerine bakması dikkatlerden kaçmadı.

Hasta ve hasta yakınlarının dilek ve temennilerini dinledikten sonra, Hastalara geçmiş olsun dileklerini sunarak, bayramlarını kutladı.