Samsung Galaxy S9 Android Pie Müjdesi!

Samsung Galaxy S9 kullanıcıları için Android Pie güncellemesi yayınlandı. İşte detaylar!

17-01-2019 12:29

Geçtiğimiz haftalar sadece kademeli olarak dağıtılmaya başlanan Android Pie güncellemesi, artık global olarak tüm Samsung Galaxy S9 kullanıcıları için kullanıma sunuldu.
Güncelleme konusunda oldukça geç kalan Samsung, sonunda S9 için Android Pie güncellemesini yayınladı. One UI güncellemesi ile beraber bizlere sunulan Pie, kullanıcılara birçok yeniliği de beraberinde getiriyor. 
Türkiye kullanıcılarına erken sunulan güncelleme, Samsung'un katlanabilir telefonları için de desteklenecek şekilde dizayn edilmiş durumda. Ayrıca yeni arayüzde uzun zamandır beklenen gece teması da beraberinde geliyor. 
Samsung Galaxy S9 Android Pie müjdesi!
Simgelerin tekrar elden geçirildiğini de belirtmeden geçmeyelim. Bununla beraber fontlar da yeniliğe maruz kalmış. One UI, kullanıcılara cihazın kapağını açmadan uygulamaları kullanabilme imkanı sunuyor.
Kapağı açınca, kapak kapalıyken ekranda gözüken ilgili uygulama açılıyor. Yeni sistemle beraber telefonda aynı anda 3 tane uygulama da çalıştırabileceksiniz. 
Yeni arayüz ile beraber gelen bir diğer yenilik ise telefonun renk seçeneklerine göre temanın telefonun rengiyle gelmesi özelliği. Örneğin mavi Galaxy Note 9 aldıysanız, telefonunuzun arayüzü de mavi olacak. 
 

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.