Şanıurfa İŞKUR'dan Bilgilendirme Toplantısı

Şanlıurfa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlere, İŞKUR ve SGK 2019 yılı İstihdam seferberliği kapsamındaki teşvikler ile ilgili bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

16-03-2019 11:01

Toplantı kapsamında konuşan Şanlıurfa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası başkanı İ. Halil Akman “Bizim buradaki ihtiyaçlarımızdan biri güncel mevzuat ve teşviklerden haberdar olmak. Sağolsunlar SGK ve İŞKUR İl Müdürlerimiz buraya gelerek bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirecek. Yapacakları bu sunum için müdürlerime nezdinizde teşekkür ederim “ dedi.

Daha sonra söz alan SGK İl Müdürü İsmail Ünlü “Biz SGK olarak sizleri iş ortağı olarak görüyoruz. Sayın oda başkanımız İ. Halil Akman’ın 2019 İstihdam Seferberliği teşviklerini sizlere anlatma imkanı sunduğu için teşekkür ederim.”

İŞKUR İl Müdürü Lezgin Özmen “İŞKUR’un İstihdam Seferberliği kapsamında sunmuş olduğu teşvikleri hem sizlere hem de sahada işverenlerimize anlatmak istiyoruz. Her zaman sizlerin yanınızda olduğumuzu bildirmek isterim. Ayrıca Oda başkanımız İ. Halil Akman’a ve siz değerli Muhasebecilerimize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederim.” Dedi.

Toplantı kapsamında daha sonra SGK ve İŞKUR İl Müdürlüğünden uzman personel güncel teşvik ve İstihdam Seferberliği hakkında sunumlarını gerçekleştirdi. Daha sonra soru – cevap kısmına geçilerek mevcut sorun, öneri ve görüşler dinlendi.

Şanıurfa İŞKUR'dan Bilgilendirme Toplantısı
 

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.