11-Temmuz-2020 - Cumartesi

Şanlıurfa'da Korona'yı Yenen Doktordan Flaş Açıklama

Şanlıurfa’da Covid-19 hastalığına yakalanan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı İbrahim Yalçın virüsü yenmeyi başardı.

30-04-2020 11:09

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı İbrahim Yalçın boğaz ağrısı, halsizlik ve yorgunluk şikâyetleri üzerine hastanede tedavi altına alındı. Yalçın'a yapılan koronavirüs test sonucu pozitif çıktı.

Bir müddet tedavi gördükten sonra virüsü ve karantina sürecini atlatan doktor Yalçın görevinin başına döndü. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı İbrahim Yalçın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Covid-19 hastalığını hafif semptomlarla atlattığını sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.

İşte Yalçın'ın o paylaşımı ‘’Covid-19 hastalığını hafif semptomlarla atlatmış bulunmaktayım. Bu süreçte benimle yakinen ilgilenen Şanlıurfa Valimiz Abdullah Erin olmak üzere İl SağlıkMüdürümüz Emre Erkuş'a, Başhekimim Abdurrahman Açıkgöz'e, Başhekim yardımcılarımız Ali Erkan Yenigül, Ahmet Yükkaldıran’a ve Veysel Tosun’a, Şanlıurfa Tabip Odası Başkanı Dr. Ömer Melik’e, Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim. Arayan ve destek olan, dualarını benden esirgemeyen arkadaşlarıma, hastalarıma ve hastalarımızın yakınlarına minnettarım. Uzakta olup evlatlarını merak eden babam Dr. Hüseyin Yalçın ve annem Sevinç Yalçın iyi ki varsınız, üzerimdeki emeğinizin hakkını ödeyemem. Yine halkımıza en iyi şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz. Sağlıcakla kalın’’

Şanlıurfa'da Korona'yı Yenen Doktordan Flaş Açıklama

İbrahim COŞKUNER              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.