Şanlıurfa'da Sürücüleri Çılgına Çeviren Anlar!

Şanlıurfa'da yeni yapılan Çevik Kuvvet Köprülü kavşağının bir bölümünde yolun kaldırımdan daha dar bırakılması tepkilere neden oldu.

03-07-2021 14:09

Uzun süre beklenen Çevik Kuvvet Köprülü kavşağı projesi, daha ilk olayda sınıfta kaldı. Köprü altında yolda bir aracın bozulması ve arkasına şehir içi toplu taşıma otobüsünün denk gelmesi ile trafik kilitlendi. Yola aynı anda iki aracın sığmaması tepkilere neden oldu. Kaldırımın neredeyse yoldan daha geniş halde bırakılması vatandaşları kızdırdı. Durumu sosyal medya aracılığı ile paylaşan vatandaşlar, "Bu yolun projesini çizen onaylan ve uygulamaya koyan aklı başında bir kişi yok muydu. Araç bozulmama garantisi mi verildi. Karayollarıyla mı görüşmeler yapılır belediye mi çözer bilmiyoruz ama bu sorunun bir an önce ortadan kaldırılması gerekmektedir. Çok tek şeritli yol gördük fakat koskoca köprünün altında hiç bir çıkışı olmayan yerde maalesef tek şerit yol görmedik Urfa dışında" şeklinde serzenişte bulundular. 

İbrahim COŞKUNER              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.
Mahmut karataş
Ben çok sosyal mediyada dile getirdim Attica devteşti asker kavşagi da ayni tirla Zoe dondum yaziktir duzeltin kuçuk araçlara gore degil buyuk araçlara gore proje yapin biraz bilinçli olalim
Kemal
Daha bune ki inceleme yapin neler görürsünüz otogarin orası tam bi fiyasko bunu yapanlar kesinlikle beyinsiz düşünce özgürlüğüdür
Manoste
Mühendislik rezaleti bunun açılışını yapanı onaylayanı Allah’a havale ediyorum
Mıho
Çoban olmayana sürüyü teslim etmişler, gitmiş sürüyle kurtların yuvasında mola vermiş, Bu maşuk köprüsünü yapan gözü körmüydü, yol tek serit, sağdan köprü duvarı şişik,duvara karın girse çökecegini bilmezmi cahil, inşallah kimsenin canına mal olmaz.
Mehmet Yılmaz
Kavşaklar konusunda urfa diyarbakır gibi güzel, kullanışlı kavşaklara sahip değil
Mehmet Yılmaz
Kavşaklar konusunda urfa diyarbakır gibi güzel, kullanışlı kavşaklara sahip değil