Şanlıurfa'dan da Fatih Portakal'a Suç Duyurusu!

Şanlıurfa'da avukat İbrahim Uğur Akdoğan, FOX Tv haber sunucusu Fatih Portakal hakkında suç duyurusunda bulundu.

13-12-2018 15:50

Haber sunucu Fatih Portakal’ın “Türkiye'de barışçıl protestolar olamaz. Hadi bakalım barışçıl bir eylem için zamları protesto edelim. Doğal gaz zamlarını, hadi bakalım, yapabilecek miyiz? Kaç kişi çıkacak sokağa, korkudan, endişeden dayak yerim, vesaire. Hakkımı arayacağım ama ne yaparım başım belaya girer mi? Kaç kişi çıkar Allah aşkına?" sözleri üzerine ülkenin bir çok yerinde olduğu gibi Şanlıurfa’dan da suç duyurusu geldi.
Fransa’da yaşanan olaylar gibi Türkiye’yi de galeyana getirmeye çalıştığı gerekçesiyle Fatih Portakal hakkında suç duyurusunda bulunan Avukat İbrahim Uğur Akdoğan yapmış olduğu açıklamada; “Oyunu bozmanın ilk adımı oyunu görmektir. Biz ülke olarak bu oyunlara Fransız değiliz. Bizim daha güçlü ve birlikte olmamız lazım. Yapılan bu sokağa çağırma sözleri hukuka aykırıdır, suç duyurusunda bulunduk. Kendisi dün de aynı ekranda hiç pişman olmadığını ve hedef olduğunu öne sürdü. Yargı önünde hesap verecektir, devletimize güveniyoruz, hukuksal anlamda sürecin takipçisi olacağız” ifadelerini kullandı.
 

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.
Misafir
Yalakalık yapmak için suç duyurusunda bulunan bu at hırsız önce kendinden şikayetçi olsun. Bu sıfatla insanlar arasına nasıl çıkıyor?