Türkiye'nin gezici müzik festivali "Fanta Fest" kapsamında Edis ve Gazapizm’in konserine katılan Şanlıurfalılar Urfadasın haber sitesinin mikrofonlarına konuştu

Bu tür etkinlik ve festivallerin her zaman Şanlıurfa’da yapılmasını dile getiren gençlerden Sevgi Bedia Şanlı “Bence her zaman Şanlıurfa’da böyle festivaller yapılmalı. Şimdiye kadar pek böyle etkinlikler olmuyordu.  Urfa’da bizim için bir eğlence değişiklik olacak. Bizim için iyi bir şey. Gençliğimizi burada da olsa yaşıyor olacağız. Edis için geldim. Bu sıcakta beklemeye değer” dedi.

Mahmut Polat isimli genç ise “Bence bu tür festivaller yapılmalı. Ben zaten 18 Ağustos’ta Ankara’da Edisin festivalina katıldım. Gayet güzeldi. Şimdide kız kardeşlerim gelmek istediler, getirdim. Onlar için geldim. Çok güzel bir etkinlik.” ifadelerini kullandı.

Tatlıses Ailesinde Torun Sevinci! Hoş Geldin Ayza Bebek  Tatlıses Ailesinde Torun Sevinci! Hoş Geldin Ayza Bebek 

Nur Esçi de “Her zaman yapılmalı. Ben zaten tüm festivalleri takip eden biriyim. Mersinde oldu, Adana’da oldu. Urfa’da da yapılmalıydı. Kalbalığı görüyorsunuz. Sanki herkes bu anı bekliyormuş. Devamı olmalı diye düşünüyorum. Beklenir bu sıcakta Edis ve Gazapizim için” yorumunda bulundu.