Şanlıurfa’da kendi kamu görevlisi (Hakim, Savcı, Polis) olarak tanıtarak Dolandıran zanlı Polis ekipleri tarafından dinlenmeye geldiği Parkta yakalandı.

 Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Aranan Şahıslar Büro Amirliği tarafından hakkında 13 suç kaydı dosyasından 5 yıldır firar olan ve hakkında 44 yıl 8 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan Dolandırıcı düzenlenen operasyonla kıskıvrak yakalandı.

PARKTA DİNLENİRKEN POLİSLERİ GÖRÜNCE ŞAŞKINA DÖNDÜ

 Kendini Kamu görevlisi olarak tanıtarak (Hakim, Savcı, Polis) vatandaşları dolandıran ve hakkında kesinleşmiş 44 yıl 8 ay hapis cezası bulunan firari H.Ç.’nin yakalanmasına yönelik çalışma başlatan Aranan Şahıslar Büro Amirliği zanlının İmam Bakır Parkında olduğu istihbaratına ulaştı.

Belediye Hizmet Binasında Hırsızlık Anı Kamerada Belediye Hizmet Binasında Hırsızlık Anı Kamerada

SAHTE HAKİM,SAVCI VE POLİS’E 44 YIL HAPİS

Ekipler söz konusu sahte Hakim, Savcı ve Polis olarak Dolandırıcılık yapan H.Ç.’nin yakalanması için operasyon başlattı. Dinlenmeye geldiği parkta Polisleri karşısında gören zanlı neye uğradığını şaşırdı. Gözaltına alınan H.Ç. Emniyetteki işlemlerinin ardından alınan sağlık raporu sonrası çıkarıldığı mahkemece Dolandırıcılık suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.