Şanlıurfalı Emre Sevgilioğlu’nun İbretlik Ölümü !

Şanlıurfalı Emre Sevgilioğlu, baş ağrısı şikâyetiyle hastaneye gitti. Sinizüt teşhisi konularak eve gönderildi.

03-03-2021 10:17

Ağrıları dayanılmaz boyuta ulaşınca tekrar hastaneye giden Emre Sevgilioğlu’na bu kez Adem Hastalığı teşhisi konuldu ve hemen yoğun bakıma alındı. 12 günlük yoğun bakımın ardından genç Emre Sevgilioğlu, hayatını kaybetti

Şanlıurfa’nın Haliliye İlçesine bağlı Yeşildirek Mahallesinde ikamet eden Emre Sevgilioğlu, son zamanlarda baş ağrısı ile rahatsızlığı dayanılmaz boyuta çıktı. Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine 15 gün önce baş ağrısı şikayetiyle giden 25 yaşındaki Emre Sevgilioğlu, sinizüt teşhisi konularak eve gönderildi. Baş ağrısı dayanılmaz boyuta gelince tekrar hastane giden Emre Sevgilioğlu’na bu kez beyinde iltihaplanma(Adem Hastalığı) teşhisi konuldu. Organize Sanayi Bölgesinde bir fabrikada işçi olarak çalışan Emre Sevgilioğlu’na konulan Adem Hastalığı teşhisi sonrası yoğun bakıma alındı. Toplam 12 gün yoğun bakımda ölüm kalım savaşı veren Emre Sevgilioğlu dün saat 18.30 civarında yoğun bakımdaki tedavisine cevap veremez duruma geldi ve hayatını kaybetti.

Emre Sevgilioğlu, bugün Yeşildirek Mahallesindeki ikametinden alınarak öğle namazına müteakip kılınacak olan cenaze namazının ardından Harran Kapı Aile Mezarlığında, babasının mezarı üzerine defnedilecek.

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.