18-Mart-2019 - Pazartesi

Şanlıurfalı Sporculardan Çifte Başarı

Gençlik ve Spor bayan futbol takımı futbol genç kızlarkategorisinde Türkiye finallerine doğru giderken Badminton Analig çeyrek final müsabakalarında ise kızlar kendi grubunda şampiyon, erkeler ise kendi grubunda 3. oldu.

16-02-2019 12:05

KIZ FUTBOL TAKIMI ŞAMPİYONLUK YOLUNDA
Gençlik ve Spor kız futbol takımı başarıya doymuyor. Müsabakalarda rakiplerini adeta hüsrana uğratan kız futbol takımı genç kızlar kategorisinde 95 takım arasından 32 takım arasında kalarak Türkiye finallerine koşuyor.
3.Lig 12. Gurupta ikinci lige çıkmak için mücadele eden kız futbol takımı son iki yılda Türkiye finallerini ucu ucuna kaçırırken bu yıl Türkiye şampiyonu olmaya kararlı. Kız futbol takımı kalecisi Bedriye Cam Tülay Ateş ve Zeynep Badıllı Milli Takımda farklı kategorilerde oynarken yaklaşık 10 yıldır kurulankızlar futbol takımı 7 milli sporcu çıkardı.
Kızlar Futbol takımı 2. Lige çıkarak gençkızlarda da şampiyon olmayı hedefliyor.
ŞANLIURFA BADMİNTON’DA BAŞARIYA DOYMUYOR
8 - 10 Şubat tarihleri arasında Bitlis’te yapılan Badminton Analig çeyrek final müsabakalarında Şanlıurfalı sporcular kızlarda kendi grubunda 1. olarak Erzincan’da yapılacak olan yarı finallere gitmeye hak kazandı.
Badminton Analig çeyrek final müsabakalarında Erkekler kendi grubunda 3. olurken önlerindeki müsabakalarda ise şampiyonluğu hedefliyor.

 

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.