Şanlıurfaspor saat 19.00’da kendi evinde ağırladığı Bayburtspor ile ilk yarıyı 0-0 tamamladı. Goller ikinci yarıda peş peşe geldi, maç sonucu 3-0 oldu

İlk yarıda taraftarın beklediği oyunu sahaya yansıtamayan Şanlıurfaspor, 1-0 üstünlüğün ardından zamana oynadı. Rakip takımın yere yatarak oynadığı karşılaşmada Şanlıurfaspor, buna karşılık bir türlü baskı yapamadı. Taraftarlar Şanlıurfaspor’un Teknik Direktörü Kemal Kılıç’ın oyun sistemini bir türlü çözemezken Bayburtspor karşılaşmasında futbolcuların bir türlü oyuna konsantre olamadığı gözlendi. 

GOLLER İKİNCİ YARIDA PEŞ PEŞE GELDİ

İlk yarıda bunlar yaşanırken ikinci yarıda Şanlıurfaspor hızlı başladı ve goller peş peşe gelmeye başladı. İkinci yarda ilk golü Kemal Rüzgar 64.dk attı. İkinci golde bu golden 8 dakika sonra geldi. Şanlıurfaspor’un ikinci gölünü 72.dakikada İbrahim Sürgülü attı. Şanlıurfaspor’un 3’üncü golünü ise Behlül Aydın attı. Maç bu skorla sonuçlandı.

Kemal Kılıç'tan Haftanın Değerlendirmesi Kemal Kılıç'tan Haftanın Değerlendirmesi

Şanlıurfaspor ikinci yarıda güzel oynasa da bu maçın şampiyonluk için ölçü olarak görülmemesi gerektiği çünkü bütün maçların zor geçeceği belirtiliyor.