Şanlıurfaspor, Mustafa Durak'ın 57. dakikada attığı golle ikinci yarıda 1-0 öne geçti. İkinci yarıda Şanlıurfaspor ortaya bambaşka bir oyun ortaya koydu. Maçın 65. dakikasında Sinan Kurumuş attığı golle Şanlıurfaspor 2-0 öne geçti.

Gözden kaçırmayın

Urfa’nın Yeni Valisi, Sivas’ı Unutamıyor! Urfa’nın Yeni Valisi, Sivas’ı Unutamıyor!

Şanlıurfaspor kendi sahasında bugün saat 13:00’de Ligin en altında bulunan ve 13 puanı olan Eskişehirspor ile karşı karşıya geldi.  Ligde artık kolay maç olmayacağı için Şanlıurfaspor’un bu karşılaşmada galip gelmesi durumunda yeni bir sayfa açmış olacak. 

11 Nisan Stadında başlayan maçta Şanlıurfaspor  17.dakikada penaltı kazandı. Ancak Sinan Kurumuş penaltıyı gole çeviremedi. Penaltının kaçırılması Şanlıurfaspor, taraftarına büyük bir hayal kırklığı yaşattı.

ORTA HAKEM SAKATLANDI! MAÇI 4. HAKEM YÖNETİYOR
Maçın 27. dakikasında Şanlıurfasporlu oyuncu Dilaver Güçlü ile net bir golden kaçırırken karşılaşmanın 38. dakikasında yeşil sahalarda görülmemiş bir gelişme yaşandı. orta hakem sakatlanınca maçı 4 hakem Emre Bulut  yönetmeye başladı. İlk yarının son düdüğünün çalınmasına kısa bir süre maç 5 dakika uzatıldı. Karşılaşmanın ilk yarısı 0-0 tamamlandı.

ŞANLIURFASPOR İLK YARIDA VASAT BİR OYUN ORTAYA KOYDU

Şanlıurfaspor ilk yarıda çok vasat bir futbol oynadı. Şanlıurfaspor'da sistem eksikliği, baskı, rakibe pres eksikliği ve futbolcuların oyundaki inanç eksikliği dikkat çekti. Üç pas yapamakta bile zorlanan Şanlıurfaspor, ilk yarıda ortaya koyduğu oyunla, ligin en altında bulunan Eskişehirspor'u nasıl yeneceği merak konusu oldu.  Sinan Kurumuş penaltıyı kaçırması ise taraftarda şok etkisi yaptı.
İkinci yarıda Şanlıurfaspor sahada varlığını gösterdi. Şanlıurfaspor'un  golü 57.dakikasında Mustafa Durak'tan geldi. Maçın  65. dakikasında Sinan Kurumuş attığı golle Şanlıurfaspor 2-0  öne geçti. Sinan Kurumuş attığı bu golle kendini affettirdi. Kurumuş, penaltıda kaçırdığı golü telafi etti.