Şarkıcı Gülşen’in Urfalıları Kızdıran Paylaşımı!

Şanlıurfa ile ilgili paylaşımda bulunan Şarkıcı Gülşen, Urfalıları kızdırdı.

04-02-2021 14:15

Urfalıların tepkisine neden olan şarkıcı Gülşe’nin o paylaşımındaki bilgilerin doğru olup olmadığı tartışmaya neden oldu.

'LGBTİ’YE DESTEK UĞRUNA URFA’NIN ADINI KÖTÜLEMEYE ÇALIŞTI

Gülşen'in Instagram hesabında yer alan gönderide, 2018 yılında Şanlıurfa'da abisi ve dayının istismarına maruz kaldığı iddia edilen 14 yaşındaki çocuğun ifadeleri hatırlatıldı:
"Şanlıurfa’da 14 yaşında kız doğum yapıyor. 'Babası kim' diye soruyorlar. 'Ya abim ya dayım, ikisi de bana tecavüz etti' diyor. Allahtan kızın dayısı ile abisi eşcinsel değil. Yoksa ortalık ayağa kalkardı!"

SİZİN GİBİ SONRADAN GÖRMELER!
Ali Acemoğlu Gülşen’e  ders gibi bir tepki de bulunarak şunları söyledi ; “Şanlıurfa için yapılan bu yorum size aitse gerçekten sizin genel hayatınızı merak ile duymak isterim. Nasıl edepsizce bir yorumdur bu? Memleket üzerinde herkesi bir tutup sizin gibi edepsiz insanların bu şekilde yorumu ne kadar insani olur . Gülşen ünlü olabilirsiniz ama medeni ve insani değil. Yazık yeter doğu insanını kötülediğiniz. Kişiliğin medeniyetin dürüstlüğün paylaşımın, namusun, dostluğun, kokusunu ancak bu topraklarda alırsınız. Siz gibi sonradan görmeler anlayamazlar”

Şarkıcı Gülşen’in Urfa ile ilgili işte O Paylaşımı

 

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.