Serdar Tatlı’ya Kumpas Mı Kuruluyor?

Şanlıurfalı Merkez Hakem Kurulu Başkanı Serdar Tatlı bazı hakemlerin hedefimde. Bu iddiayı ortaya atan  ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen oldu.

04-01-2021 18:08

Şanlıurfalı Merkez Hakem Kurulu Başkanı Serdar Tatlı bazı hakemlerin hedefimde. Bu iddiayı ortaya atan  ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen oldu. Rıdvan dilmen iddiasını Beşiktaş’ın 2-0 kazandığı Kayserispor maçının ardından dile getirdi.  

SERDAR TATLI’YA URFA’NIN YOLU MU GÖZÜKÜYOR

 Rıdvan Dilmen’in, Şanlıurfalı Merkez Hakem Kurulu Başkanı  Serdar Tatlı’ya kumpas kurulmaya çalışıldığını üstüne basa basa söylemesi dikkat çekti. Rıdvan Dilmen “enim kimin hangi niyette olduğunu bilmediğimi zannetmesinler. Serdar Tatlı, seni yollayacaklar oradan. Sen ne kadar iyi niyetli olursan ol. Bir şey yapmazsan, Urfa yolları gözüktü. Yeni hakemler getirerek devrimler yaratılmaz. Gerçekten tuhaf şeyler oluyor” dedi.
Beşiktaş'ın kazandığı 2. penaltıya itiraz eden Rıdvan Dilmen, bazı hakemlerin MHK Başkanı Serdar Tatlı'yı göndermek için onu zor durumda bırakmaya çalıştığını  ileri sürdü.

GERÇEKTEN TUHAF ŞEYLER OLUYOR 

Rıdvan Dilmen dile getirdiği iddiasını şunları şöyledi; "Bugünkü iki penaltıyı da Beşiktaş'ın aleyhine vermezler. Beşiktaş'tan daha iyi futbol bekliyordum. Bence MHK'yi bu arkadaşlar sevmediler, gitmesini istiyorlar. Özellikle böyle uygulamalar yapıyorlar. Ağır kararlar. İki penaltıyı da vermem ben. Uzaktan yakından alakası yok. Bunları yeteneksiz hakemler de yapmaz. Kafalarında başka şey olan insanlar yaparlar. Benim kimin hangi niyette olduğunu bilmediğimi zannetmesinler. Serdar Tatlı, seni yollayacaklar oradan. Sen ne kadar iyi niyetli olursan ol. Bir şey yapmazsan, Urfa yolları gözüktü. Yeni hakemler getirerek devrimler yaratılmaz. Gerçekten tuhaf şeyler oluyor”

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.