Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde Jandarma ekiplerinin uygulama noktalarında şüphe üzerinde durdurduğu 3 şahsın üzerinde neler çıktı neler.

Jandarma, 3 şahıs üzerinde yaptığı aramada esrar maddesi, metamfetamin maddesi uyuşturucu kullanma aparatı ve ruhsatsız tabanca ele geçirdi.

Suruç İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler İlçe genelinde huzur operasyonlarını sürdürüyor. 

Onbirnisan Mahallesinde  Jasat ve Mrk.J.Krk.K.lığı unsurlarınca şüphe üzerine durdurulan H.Ç.isimli şahsın yapılan kaba üst aramasında  yaklaşık (4) gram metamfetamin maddesi ve BONG diye tabir edilen uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirildi.

Gözden kaçırmayın

Şanlıurfa Hayvan Rehabilitasyon Merkezi İnşaatı Hızla Yükseliyor Şanlıurfa Hayvan Rehabilitasyon Merkezi İnşaatı Hızla Yükseliyor

Ekipler başarılı bir operasyonuda Yanaloba Mahallesinde gerçekleştirdi. Yanaloba.Krk.K. lığı ve JASAT tarafından  D-400 karayolunda uygulama noktasında  H.Ç isimli şahıs şüphe üzerine durduruldu, şahsın yapılan üst aramasında üzerinde (7) gr. kubar esrar ile (2) gr. bonzai uyuşturucu maddeleri ele geçirildi.

Bir başka bir operasyonda ise Yıldız Mahallesinde  alınan duyum üzerine gerçekleştirildi.Mrk J Krk ve Jasat unsurlarınca durdurulan A.Ş isimli şahsın  üst aramasında (1) adet ruhsatsız tabanca ve bu tabancaya ait 1 Adet şarjör ele geçirildi.

İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler İlçede suç ve suçlulara yönelik Asayiş ve Huzur operasyonlarına devam ediyor.