Şanlıurfa Ticaret Odası (ŞUTSO) Başkanı Halil Peltek, oda bünyesinde Suriye Masası kuracaklarını açıkladı.

“Kamuda satın alma prosedürleri, mevcut kanun ve stratejiler konulu” bilgilendirme toplantısına katılan Halil Peltek, toplantıda ŞUTSO’nun çalışmaları hakkında ve kuracakları “Suriye Masası" hakkında bilgi verdik.

ŞUTSO desteği ile Building Markets ve Gönül Köprüsü Derneği tarafından organize edilen "Kamuda satın alma prosedürleri,mevcut kanun ve stratejiler" konulu bilgilendirme toplantısı bugün saat  09:30’da Dedeman Otel'de başladı. Saat 15.00’a kadar devam edecek toplantıya ŞUTSO üyeleri katıldı.

ŞUTSO Başkanı Halil Peltek sosyal medya hesabından “Odamızın desteği ile Building Markets ve Gönül Köprüsü Derneği tarafından organize edilen "Kamuda satın alma prosedürleri,mevcut kanun ve stratejiler" konulu bilgilendirme toplantısına katılarak odamızın çalışmaları hakkında ve kuracağımız "Suriye Masası"hakkında bilgi verdik.”dedi.

Karaköprü’de Silahlar Peş Peşe Patladı:3 Yaralı Karaköprü’de Silahlar Peş Peşe Patladı:3 Yaralı

Bu arada ŞUTSO ile SPARK arasında imzalanan işbirliği anlaşmasıyla Türk ve Suriyeli girişimci ve işletmelere finansal okuryazarlık, iş geliştirme gibi başlıklarda eğitimler verilecek.