02-Aralık-2021 - Perşembe

Tatlıses, Emlak Zengini Çıktı

Çok fakir bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen ve küçük yaşlarda inşaatlarda işçi olarak çalışmaya başlayan İbrahim Tatlıses keşfedilmesiyle beraber sesi ile kısa sürede büyük bir üne ve bu ünün getirdiği büyük bir servete sahip oldu...

09-10-2020 12:41

İbo Show programı ile uzun yıllar sonra tekrar ekranlara dönüş yapan İmparator lakaplı şarkıcı serveti ile de dudak uçuklattı. İnşaattan geldiği için yatırımlarını da bu alanda değerlendiren İbrahim Tatlıses'in malvarlığı dudak uçuklattı. İşte o çok konuşulacak liste... Sıfırdan zirveye uzanan son derece dikkat çeken bir hayat hikayesine sahip olan İbrahim Tatlıses adını taşıyan efsane programı İbo Show ile ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. 

İBO SHOW NE ZAMAN BAŞLIYOR, HANGİ KANALDA YAYIMLANACAK?
Uğradığı silahlı saldırı sonucu ölümden dönen, uzun yıllar tedavi gören ancak kafasına isabet eden mermi nedeni ile bir dönem asla bir daha şarkı söyleyemeyeceği iddia edilen İbrahim Tatlıses muhteşem bir geri dönüş yapmaya hazırlanıyor.  Star televizyon ekranlarında yayımlanacak olan show programı için İbrahim Tatlıses ilk konukları olarak Deniz Seki ve Kutsi'yi ağırlayacak. Yıllar önce silahlı saldıraya uğramadan son programında bu iki ismi ağırlayan İbo vermiş olduğu karar ile de çok konuşulacak bir hamleye imza atmış oldu. 

İBRAHİM TATLISES'İN MAL VARLIĞI! 
Ekranlara tekrar dönüş yapacak olan İbrahim Tatlıses'in mal varlığı da merak konusu oldu. Çocukluk çağından itibaren inşaatlarda çalışan ve keşfedilene kadar da inşaat işçisi olarak para kazanan İbrahim Tatlıses sahnelerden kazandığı parası ile çok sayıda konut projesi yaparken emlak yatırımından vazgeçmedi. Yine kendi adını taşıyan kebap ve çiğköfte zincirleri de kurdu.  Kendi adını taşıyan İstanbul'da yer alan 1 adet televizyon binası,  İstanbul Seyrantepe'de 1.5 dönüm arsa üzerinde adını taşıyan kebap salonu,  BY Tatlıses Giyim Atölyesi,  Tatlıses Şirketler Grubuna ait merkez binası,  Demirciköy Alerko sitesi içerisinde 3 daire,  Oyak Seyrantepe Sitesi içerisinde 3 daire, İzmir Narlıdere Folkart Konut Projesi içerisinde lüks rezidans daire,  Şanlıurfa'da 3 dönüm arazi ve muhtelif sayıda daire,  Hadımköy Günışığı Konakları projesinde lüks villa,  Bodrum Bitez Tatlıses Paradise apartları projesinde villalar,  20 şirket aracına ek olarak 3 jeep, 1 limuzin, 2 sürat motoru, 1 tekne,  Golo Beach Otel'e ait 6,5 dönüm arazi ve bu arazi üzerine kurulu bulunan  Bodrum Bitez denize sıfır konumda 26 oda kapasiteli ve otelin kurulu bulunduğu 6,5 dönüm arazi,  Kuşadasında 8 dönüm arazi,  Kendi ismini taşıyan 5 kebap salonu zinciri. 
Emlak365.com

Haber Merkezi              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.