29-Eylül-2021 - Çarşamba

Tepedelen ve Arsuz Ailelerinin Mutlu Günü

13-08-2018 12:09

Ceylanpınar’ın tanınmış ailelerinden Tepedelen ve Arsuz ailelerinin düğün merasimine yoğun ilgi gördü.
AK Parti Ceylanpınar Kadın Kolları Başkanı Zahide Tepedelen’in oğlu Muhammed Tepedelen dün akşam görkemli bir şekilde Bahar Arsuz ile hayatını birleştirerek dünya evine girdi. Düğüne AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, İl Yönetim Kurulu üyeleri, Ceylanpınar Kaymakamı Ahmet Karatepe, Ceylanpınar İlçe Başkanı Halid Şimşek, Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin, Tepedelen ve Arsuz ailelerinin dost ve akrabaları katıldı.
Öte yandan genç çiftin nikâh şahitleri AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız ve Ceylanpınar İlçe Kaymakamı Ahmet Karatepe oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın genç çiftlere yinelediği en az üç çocuk tavsiyesini AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız bu düğünde de yeniden vurguladı.
Başkan Yıldız düğün merasiminde yaptığı konuşmada; “ Genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum Allah mutlu mesut eylesin Cumhurbaşkanımızın da sıkça üzerinde durduğu en az üç çocuk tavsiyesini genç çiftimize tekrardan ilettik. Allah Ülkesine, vatanına bağlı hayırlı evlatlar nasip eylesin” dedi.
 

İbrahim COŞKUNER              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.