Türkiye Milletvekilleri Birliği Genel Başkanı, 23. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Ramazan Başak, İstanbul’daki bombalı terör saldırısını kınadı.

Türkiye Milletvekilleri Birliği, İstanbul’daki İstiklal Caddesi'nde gerçekleştirilen bombalı terör saldırısı nedeniyle açıklama yaptı. Açıklamada, hayatını kaybeden vatandaşlara Allah'tan rahmet, yaralılara da acil şifalar dileyen Türkiye Milletvekilleri Birliği Genel Başkanı, 23. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Ramazan Başak, "Türkiye, böyle kalleş terör saldırılarıyla diz çökecek bir ülke değildir. Milletimizin canına kast edenler hak ettikleri şekilde cezalandırılacaktır" ifadelerini kullandı.

TMVB GENEL BAŞKANI BAŞAK TERÖR ÖRGÜTLERİNİ VE DESTEKÇİLERİNİ LANETLEDİ.

Ramazan Başak, açıklamasında "Masum insanların canına kıymak bir insanlık suçudur. Terörün her türünü, bunu yapanları ve destek olanları lanetliyoruz. Devletimiz teröristlerin ve azmettiricilerin peşini bırakmayacaktır. Alçaklıkta sınır tanımayanların akıbeti bellidir. Bugün teröre destek verenler yarın bu belanın kendilerini vuracağını bilmelidir" cümlelerine yer verdi.

Tatlıses: Bize Cumhurbaşkanımız Yeter Gerisi Te Go Ti Çi Go Ti Tatlıses: Bize Cumhurbaşkanımız Yeter Gerisi Te Go Ti Çi Go Ti