12-Haziran-2021 - Cumartesi

Trabzon’da, Şanlıurfaspor Bayrağı Dalgalandırılıyor

Şanlıurfaspor sevgisi Karadeniz sahillerinde ve yaylalarında dalgalanıyor. Trabzon'un Arsin İlçesinde yaşayan Şanlıurfalı Hüseyin Gürsoy, Urfaspor sevgisini gök yüzüne çektiği ve dalgalandırdığı Urfaspor bayrağı ile gösterdi. Selam olsun Urfa'ya dedi...

31-05-2021 00:29

 Trabzon’un Arsin ilçesinde yaşayan Hüseyin Gürsoy Şanlıurfaspor sevgisini her yerde yaşatıyor.

Arsin ilçesine bağlı Sankaya Mahallesinde bulunduğu bahçenin direğine Şanlıurfaspor Bayrağını asıp dalgalandıran Hüseyin Gürsoy “Trabzon Arsin’den Urfaspor’a yeni sezonda şimdiden başarılar dileriz. Arsin’de Urfaspor Sevdası bitmez. Selam olsun Urfa’ya” dedi.

Trabzon’da Şanlıurfaspor’un bayrağını dalgalandıran Hüseyin Gürsoy’a Şanlıurfaspor kulübünden teşekkür gecikmedi.

Şanlıurfaspor Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Giray Küçük: “Trabzon’daki akrabalarımız en fanatik Urfasporlu oldular. Eksik olmasınlar. Hep destekliyorlar bizleri.”ifadelerini kullandı.

Şanlıurfaspor taraftarı Cahit Koçer ise “Bunun aynısını Urfa’nın her yerine koyulması gerekir. Daha da büyükleri. Türk Bayrağı şeklinde olması lazım.” önerisinde bulundu.

Müslüm Eski de “İnşallah kendi memleketimizin takımına Urfalı kardeşlerimiz de Trabzon'da, Şanlıurfaspor’u bu kadar destekleyen kardeşimiz kadar destek verir. “dedi.

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.