27-Şubat-2020 - Perşembe

Tuğçe Kandemir Şanlıurfalı Hayranları İle Buluştu

Türk pop müziğinin sevilen ismi Tuğçe Kandemir, Şanlıurfalı sevenleriyle bir alışveriş merkezinde buluşup en güzel şarkılarını seslendirdi. 

26-08-2019 13:50

Kendine has yorumu ve sesi ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Tuğçe Kandemir, Şanlıurfa'de bir alışveriş merkezinde sevenlerinin gönlünü fethetti. Buz pisti alanındaki konsere sevenlerinin alkış yağmuru ile başlayan Tuğçe Kandemir, Şanlıurfa’da ilk kez konser verdiğini belirterek, “Bu güzel şehirde bu kadar sevenim olduğunu görmek beni çok mutlu etti” diye konuştu.

Buz pisti çevresini dolduran izleyicilere ilk olarak “Gülü Soldurmam” adlı parçayı seslendiren Tuğçe Kandemir, yaklaşık bir saat süren konseri boyunca sesi ve yorumunun yanı sıra sahne performansı ile de alkış aldı. Sempatik ve mütevazı kişiliği ile sevenlerinin gönüllerini fetheden Kandemir, seslendirdiği her esere kattığı kendine has yorumlarıyla izleyenleri coşturdu. “Şanlıurfalıların sesinin çok güzel olduğunu söylüyorlar” diyen Tuğçe Kandemir, bunu test etmek istediğini belirterek, coşkulu kalabalıktan kendisine eşlik edilmesini istedi. 

“Bu Benim Öyküm”, “Yanlış” ve “Yağmur” gibi birbirinden güzel eserlerini art arda seslendiren Tuğçe Kandemir, sevenlerinin coşku dolu tezahüratları üzerine buz pistinin çevresini dolaşıp kalabalığı selamladı. 

Hareketli şarkılar ile coşturan, duygusal şarkılarla kalplere dokunan Tuğçe Kandemir, kendisini sevgi seli ile karşılayan tüm Şanlıurfalılara teşekkür ederek, ilk fırsatta tekrar gelme sözü verdi. 

Bu arada sahne aldığı esnada platformdan buz pistine doğru inerek sevenlerini selamlamak isteyen Tuğçe Kandemir, bu esnada talihsiz bir an yaşadı. Ayağı kayarak düştü şans eseri hiçbir yara almadan yerden kalkan Kandemir gülümseyerek hayranlarına müzik ziyafeti vermeye devam etti.

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.