Turkcell Bedava İnternet kampanyası!

Turkcell kullanıcılarına bedava internet kampanyası. Nasıl bedava internet alabileceğinizi anlattık!

07-02-2019 11:01

Turkcell Bedava internet paketleri yenilenmeye devam ediyor. Turkcell bir kampanya daha duyurarak bedava internet sevicileri mutlu etmeye devam ediyor.
Turkcell en son Sen Yap Diye kampanyası ile çok konuşulmuştu. Turkcell Bedava internet paketleri 2019 en çok merak edilen paketi sizin için araştırdık. İşte merak edilen o kampanyanın detayları.
Turkcell Bedava İnternet kampanyası!
Turkcell, 25 GB bedava internet kampanyasını duyurdu. 10 Mart 2019 tarihine kadar Turkcell bedava internet dağıtıyor olacak kullanıcılarına. Hem faturalı hem faturasız müşterilerinin yararlanabileceği 6 hafta sürecek kampanyasında 25 GB bedava internet kazanmak mümkün. 
Peki bu kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz? Turkcell Sen De Yap bedava internet paketlerine BİP uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz. BİP'te #Senyapdiye kanalını takip eden herkese Turkcell'den Bedava internet kazanma şansı var.
Sizde hemen senyapdiye kanalını takip ederek 25 GB bedava internetin sahibi olabilirsiniz. BİP uygulamasından kanalı takip edenler için 3 GB internet her başvuruya verilebiliyor. Ayrıca her hafta bedava internet kazanabilirsiniz.
4-10 Şubat hediyeleri arasında 3 GB internet kazandıran bu kampanya ile ücretsiz internete kendinizi boğabilirsiniz. Toplamda 6 hafta sürecek bu kampanya sayesinde bedava internetinizin keyfini çıkarın.

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.