Suruç Devlet Hastanesi Dökülüyor Suruç Devlet Hastanesi Dökülüyor

UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği Şanlıurfa koordinatörleri ve gönüllüleri, 12 Ocak 2023 Perşembe günü Novada AVM yöneticisi Esra Avcı, UCİM Şanlıurfa Hukuk Koordinatörü Av. Sena Nur Koç, Eğitim Koordinatörü Esra Duman ve Şerife Çelik, İbrahim Bayram ve Merve Yüce, Şanlıurfalılara çağrıda bulundular.

Şanlıurfa Novada Avm kapalı alanında ,Novada Avm yöneticisi Esra Avcı’nın da destekleri ile UCİM Şanlıurfa Hukuk Koordinatörü Av. Sena Nur  Koç, Eğitim Koordinatörü Esra Duman ve gönüllülerimiz Şerife Çelik, İbrahim Bayram ve Merve Yüce’nin de organizasyonları ile bilgilendirme ve farkındalık etkinliği için ,destek olmaları  konusunda Şanlıurfalılara çağrıda bulundular. 

UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı İle Mücadele Derneği Şanlıurfa Hukuk Koordinatörü Av. Sena Nur Koç  yaptığı açıklamada “Bizler kahraman çocuklarımızın en iyi mevkilere gelmesi, mutlu olması için mücadele ediyoruz.

Davalarda sesimizi gür çıkartabilmek için sizler, yüze yakın gönüllülerimizle ve gönüllü olmak isteyen Şanlıurfalılarla bir arada olmak için burada buluştuk. Bizler binlerce vicdanlı insanın yüreğine ses olmaya, ahlaki cesaretimiz ile çocuklarımızı koruyacağız.  Bu sebeple, UCİM için çırpınan ve destek veren herkese, koordinatörlerimize ve gönüllülerimize sonsuz teşekkür ederiz.” dedi