Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na Şanlıurfa adına Başkan Beyazgül ile Ayşe Sule Köseoğlu kritik bir ziyaret gerçekleştirdi.

Gözden kaçırmayın

Sarıgül: Demokrasimize ABD’nin Müdahalesine İzin Vermeyiz Sarıgül: Demokrasimize ABD’nin Müdahalesine İzin Vermeyiz

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Genel Merkezi Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Şanlıurfa Koordinatörü Ayşe Sule Köseoğlu ile birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu ziyaret etti.

AK Parti Genel Merkezi Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Şanlıurfa Koordinatörü Ayşe Sule Köseoğlu, sosyal medya hesabından duyurdu.  Ancak ziyaretin Şanlıurfa’da hangi ulaşım projesi yada sorunu için olduğuna yer verilmedi. 

AK Parti Genel Merkezi Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Şanlıurfa Koordinatörü Ayşe Sule Köseoğlu paylaşımında sadece “Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn @zabeyazgul ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn @akaraismailoglu beyefendiyi ziyaret ettik. Ülkemizin her bir köşesine özverili gayretleriyle katkı veren kıymetli bakanımıza nazik kabulleri için teşekkür ederim.”ifadelerini kullandı.