Urfa AK Parti İl Başkanı Abdurahman Kırıkçı Belediye Başkanlarını Topladı

08-03-2021 13:59

Şanlıurfa İl Başkanı Abdurahman Kırıkçı, Belediye başkanlarıyla toplu olarak ilk toplantısını yaptı. AK Parti Mart Ayı Meclis Grup Toplantısını olan bu toplantıya İl Başkanımız Abdurrahman Kırıkçı başkanlık yaptı.

AK Parti İl Başkanlığında gerçekleşen toplantıya AK Parti İl Yönetimi ve meclis üyeleri katıldı.  Toplantıdaü Abdurahman Kırıkçı, belediye başkanlarından çalışmaları hakkında bilgi aldı. AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurahman Kırıkçı’ı toplantıda belediye başkanlarının taleplerini dinledi. Kırıkçı, toplantının sonunda belediye başkanlarına çalışmalarında başarılar diledi.

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.
Ahmet Sağır
Allah var başkanlar öyle bir çalışıyor ki çalışmalar hakkında bilgi almak için ya kör yada sağır olmak gerekir.Bir il başkanı kentin ne hale geldiğini görmüyor mu ki başkanlardan bilgi alıyor.Bu başkanlar kentte bitki örtüsü, tarım arazileri dinlemediler her taraf beton, inşaat, çarpık yapılaşma peki o zaman tarım arazileri betonlaşacaktıysa...fıstık, bağ ve bahçeler betonlaşacaktıysa şu 100 bin kişinin yaşayacağı dağ eteği niçin imara açıldı? Belediye buranın alt yapı, üst yapı, yollarını neden yapmadı?sadece bunun cevabını başkanlardan bekliyorum.