20-Ocak-2021 - Çarşamba

Urfa Belediyesi Kendi Yaptığı Yola Saplandı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nin körüklü otobüsü yokuş aşağı inerek içindeki yolculara korku dolu anlar yaşattı.  

03-12-2020 10:34

Maşuktaki  dönüş yolunda yokuş aşağı indikten sonra kavşağa saplanan körüklü otobüste büyük zarar oluştu. 

Yokuş aşağı inen körüklü otobüslerin ön düzeni ise her seferinde yere sürtünerek devam ediyor. Survivor görüntülerini aratmayan anlarda körüklü otobüsler büyük zarar görürken yolcular da büyük korku yaşıyor.O anlardan biri dün akşam saatlerinde yaşandı.Yolcular bu duruma tepki göstererek otobüsün fotoğrafını çekerek sosyal medyada paylaştı. 

Şanlıurfa’da, belediyenin toplu taşıma otobüsleri, Çevik Kuvvet'in Maşuk bağlantısını sağlayan güzergahlarda sorunlar çözülmediği için zor anlar yaşıyor.  Yoldaki aksaklıklar nedeniyle toplu taşıma otobüsleri, Maşuk seferlerini Çardaklıkaya bulvarı üzerindeki dik yokuştan sağlıyor.

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Şanlıurfa Yerel Yönetimler ve Şehircilik Politikası Başkanı Av. İbrahim Halil Aydın da konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Son dönemlerde yaşanan ‘ben yaptım oldu’ ‘benim yaptığım doğru’ anlayışından ötürü işin ehline danışılmadan, öncesi ve sonrası düşünülmeden alınan kararların nelere mal olabileceğini hep birlikte yaşıyoruz.” İfadelerine yer verdi

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.