Urfa Büyükşehirden  “Lowe Erdoğan” Paylaşımı

06-03-2021 22:36

Şanlıurfa’da, Büyükşehir Belediyesi ışıklı reklam panolarına “Lowe Erdoğan” yazılı fotoğrafları, Büyükşehir Belediyesinin sosyal medya hesabından #WeLoveErdoğan etiketiyle paylaştı. Paylaşılan fotoğrafa  “Seven sevdiğine sevdiğini söylesin “ notu düşüldü.

Benzer paylaşımlar diğer illerdeki AK Partili Belediyelerden de yapıldı. Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi Belediyesi de Kahramanmaraş Türkoğlu Belediyesi de aynı şekilde “Lowe Erdoğan” paylaşımları yaptı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Türkoğlu’na teşekkür mesajı gönderdi.

Belediyelerin sözkonuzu "Lowe Erdoğan" destekleri, ABD'nin en önemli meydanında FETÖ terör örgütü uzantısı olan Silenced Turkey imzasıyla yayınlanan “Stop Erdoğan” propagandasının ardından geldi. New York’un merkezi Time Square'deki “STOP ERDOĞAN” (Erdoğan’ı durdurun) reklamı yapılmıştı.
ABD'nin en önemli meydanında FETÖ propogandası yapılmasına Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Türkiye'yi karalamaya yönelik söz konusu reklam ilanlarını veren ve organize eden kişiler hakkında bir kaç gün önce soruşturma başlatmıştı.
 

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.