Urfa'da Kursiyerlerden Profesyonelleri Aratmayacak Fotoğraf Sergisi

 Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Halk Eğitimi merkezi bünyesinde temel fotoğrafçılık eğitimi alan kursiyerlerin fotoğraflarından oluşan karma sergi açıldı. 

09-01-2019 12:59

İlçenin Atatürk bulvarında bulunan tarihi paşa konağında açılan fotoğraf sergisine yoğun katılım gerçekleştirildi. Serginin açılışı İlçe kaymakamı Mustafa Çiftçiler tarafından gerçekleştirildi. Halk Eğitimi Merkezi Müdür Mahmut Kışlar yaptığı açıklamada “Merkezimiz bünyesinde açtığımız fotoğraf eğitimine katılıp kursu tamamlayan 27 kursiyerimizin 40 fotoğrafından oluşan bir sergi oldu. Fotoğraflar bir birinden güzel bu sebeple ben sergide emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum” dedi. 
Fotoğraf eğitmeni Abdullah Hakan Lale yaptığı açıklamada, "Halk Eğitimi bünyesinde açtığımız bir aylık teorik bir aylıkta uygulamalı olmak üzere fotoğraf eğitimi veriyoruz, ışık, kompozisyon, kadraj kuralları ve fotoğraf makinelerinin kullanımını öğretiyoruz. 2 ay boyunca şehir şehir sokak sokak dolaşarak çektiğimiz fotoğrafları bugün sergiledik. Güzel bir sergi oldu katılımdan da memnunuz. Ben müdürümüz Mahmut kışlara ve kursiyer arkadaşlara teşekkür ediyorum” dedi. 
Fotoğraf sergisi 2 gün boyunca ziyaretçilere açık olacak. 

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.