27-Şubat-2021 - Cumartesi

Urfa Marangozlar Ve Mobilyacıların Kooperatifine Tapuları Verildi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin alt ve üst yapı çalışmalarını tamamladığı Marangozlar ve Mobilyacılar Kooperatifi’nde açılış ve tapu dağıtım merasimi gerçekleştirildi.

19-01-2021 20:09

Programda Konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Şanlıurfa’da istihdamı artıracak projelere yönelik çalışmaların devam edeceğini aktardı.
Tapu teslim ve açılış programında konuşan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş: “Kooperatifleşmeyi ve tek çatı altında toplanmayı kim düşünmüş ise, kim sebep olmuş ise, kim ilk adımı atmış ise ve son adımı Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül tamamlamıştır. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Türkiye Ağaç İşleri Esnaf ve Sanatkarları Federasyonu Genel Başkanı Ali Rıza Ercan: Şanlıurfa ve Gaziantep’in arası 130 Km, Cizre ile 200-300 Km, orta doğuya açılan kapının ilk basamaklarından biri Şanlıurfa oluyor, Gaziantep’in önünde Şanlıurfa oluyor, meslek olarak eğer kendimizi geliştirirsek, eğer kendimizi geleceğe yönelik hazırlık içerisinde gayretli bir çalışmaya mahkum ederseniz oradan açılan kapı ilk defa size açılacaktır. Ben başta Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Marangozlar ve Mobilyacılar Kooperatifi açılış ve tapu dağıtım merasimine Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün yanı sıra Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Ak Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal, Ak Parti Grup Başkan Vekili Faruk Bayuk, Eyyübiye İlçe Müftüsü Adem Dobur, Şanlıurfa Esnaf Ve Sanatkârlar Odalar Birliği Başkanı Mehmet Şefik Bakay, Türkiye Ağaç İşleri Esnaf ve Sanatkârları Federasyonu Genel Başkanı Ali Rıza Ercan, Şanlıurfa Adana Mardin Erzurum Marangozlar ve Mobilyacılar oda başkanları, tüm meslek başkanları ve STK temsilcileri katıldı.
 

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.