Urfa Polis Kontrol Noktasında Bayramlaşma

22-07-2021 11:00

Şanlıurfa’da Kurban Bayramında bayramlaşmayı toplumun tabanından tavanına kadar yayan AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı, bu kez şehrin giriş çıkışlarında güvenlik kontrol noktalarındaki polislerle bayramlaştı.  Bayram namazıyla başlayan AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurahman Kırıkçı ve yönetim kurulu üyelerinin bayramlaşma trafiği daha sonra Çocuk Yuvasında kalan çocuklarla, Şehit aileleri ve gazilerle devam etti. 

Uzaktan online gerçekleşen bayramlaşmalarda ise AK Parti Genel Merkezinden Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ ve Hayati Yazıcı ayrı ayrı katıldı. Şanlıurfa’da parti içi ve parti dışındakilerle gerçekleşen AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı yönetiminin bayramın ikinci bayramlaştığı son durak ise Urfa polis kontrol noktası oldu.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurahman Kırıkçı, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte gerçekleştirilen bayramlaşmada, polislerin bayram sevincine ortak olundu.
AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığından yapılan açıklamada “İl Başkanımız Abdurahman Kırıkçı  ve yönetim kurulumuzla polis kontrol noktasında görev başındaki polislerimizi ziyaret edip bayramlarını kutladık. Bizler için her daim görev başında olan güvenlik güçlerimize minnettarız.”denildi.

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.