Urfa Yeniden Bilimin Merkezi Olmak İçin Bilim Merkezi Yapıyor

28-06-2021 23:59

Tarihin ilk bilim merkezlerinden olan Şanlıurfa, gelecekte de bu özelliğiyle anılsı için Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Bilim Merkezimizin ihalesini tamamladık. Proje 
Tübitak işbirliğiyle hayata geçirilecek.

Tübitak Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal yaptığı açıklamada "Geleceğe yatırım gençliğe yatırımdır. Ülkemizin en genç nüfusuna sahip Şanlıurfa’da bilim merkezine yatırım yapmak çok anlamlı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine bu anlamlı işbirliği için teşekkür ediyor, Açılacak bilim merkezimizin geleceğin bilim insanlarına ilham olmasını diliyorum." dedi.

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.
Şair Yüreği
BİR ŞEHİR YANAR İÇİMDE Bir yıldız kayar, afili gecelerde, Tut tutabilirsen beni o vakit, Bir kısrağın en şahlanmış hali içimde, Bir kaplanın kükreyişi zihnimde, Bir aşkın en hüzünlü şarkısına seni yazarım, Kimse bilmez, sensizliğimde yanarım Yinede yıldız yıldız üşürsün gökyüzünde. Bir şehir yanar içimde, Seni ,bensizliğime saklarım o vakit, Her bir göz yaşım sen olursun, Yetmez bir düş,bir hayal,olursun, Yetmez kor bir yangın olursun. Bir şehir yanar içimde, O zaman, sen içime dert olursun. Yetmez, hasret hasret aşk olursun. Bir şehir yanar içimde, Sis basar zihnimi yokluğunda, Puslarda kalırım. Kimse bilmez Bir şehir yanar içimde…. Adem ÖZEL (SORGUNLU)