Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin koridorlarındaki banklar bu akşam evsizlerin yatağı oldu Görenler "Burası aslında hastene " deyip şaşırdı.

Gözden kaçırmayın

Karpuz Sezonu Başladı Peki İyi Bir Karpuz Nasıl Seçilir?  Karpuz Sezonu Başladı Peki İyi Bir Karpuz Nasıl Seçilir? 

Şanlıurfa’da zaman zaman kaldırımlarda kimi zamanda cami avlularında kimsesizlerin yattığına şahit olan vatandaşlar bu kez sağanak yağmurdan dolayı evsizlere, Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin koridorlarında karşılaştı. Hastanenin koridorlarındaki banklarda ve yerlerde yatan kimsesizler ve evsizler,  görenlerin yüreğini yaktı.

Urfadasın haber sitesi takipçileri bu akşam hastanenin koridorlarında şahit oldukları bu görüntüyü fotoğraflayıp whatsapp haber hattına(0553 725 63 63) göndererek “Evsizler Eeyyübiye hastanesi koridorunda yatıyorlar” ifadelerini kullandılar.

NECMEDDİN SAĞLAM’DAN VALİ İLE SAĞLIK MÜDÜRÜNE ÇAĞRI

Bu arada geçtiğimiz gün Şanlıurfa Elektrik Ve Elektronikçiler Odası Başkanı Necmeddin Sağlam, Vali Abdullah Eri ile Sağlık İl Müdürü Mehmet Gülüm’e sosyal medya hesabından çağrıda bulunarak “M Akif iİan Eğitim Araştırma Hastanesi ve Eyyübiye ilçesindeki Şanlıurfa Eğitim Araştırma Hastaneleri’nde bulunan hasta yakınları misafirhanesi kapalı duruyor. Pandemi bitti, millet perişan lütfen buraları bir an önce açınız” demişti.